-
Auktionshandboken : Med 1900-talets design
Inbunden bok. Prisma. 3 uppl. 2004. 285 sidor.
Nära nyskick. Skyddsomslag i hyggligt skick. Fin bok! Skyddsomslaget fint men högst upp lte lite slitet
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9789151841670
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
Prisma 3 9789151841670 -
Auktionshandboken 1700-2000
Inbunden bok.
Gott skick. Skyddsomslag i gott skick. Prisma. uppl.3. 2004. 284 s. mindre bruksslitage, solblekt rygg, lättare skav på skyddsomslag.
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9789151841670
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
9789151841670 -
Auktionshandboken : Med 1900-talets design
Inbunden bok. Prisma. 3 uppl. 2004. 285 sidor.
Mycket gott skick. Skyddsomslag i gott skick.
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9789151841670
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
Prisma 3 9789151841670 -
Auktionshandboken : Med 1900-talets design
Inbunden bok. Prisma. 3 uppl. 2004. 285 sidor.
Nära nyskick. Skyddsomslag i mycket gott skick.
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9151841673
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
Prisma 3 9151841673 -
Auktionshandboken : Med 1900-talets design
Inbunden bok. Prisma. 3 uppl. 2004. 285 sidor.
Nyskick. Skyddsomslag i nära nyskick.
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9151841673
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
Prisma 3 9151841673 -
Auktionshandboken : Med 1900-talets design
Inbunden bok. Prisma. 3 uppl. 2004. 285 sidor.
Nyskick. Skyddsomslag i nära nyskick. En väldigt fin bok rikt illustrerad med färgbilder och teckningar om olika antikviteter och epoker.
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9151841673
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
Prisma 3 9151841673 -
Auktionshandboken : 1700-2000
Inbunden bok. Prisma. 3 uppl. 2004. 285 sidor.
Nyskick. Skyddsomslag i nyskick.
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9151841673
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
Prisma 3 9151841673 -
Auktionshandboken : Med 1900-talets design
Inbunden bok. Prisma. 3 uppl. 2004. 285 sidor.
Nära nyskick.
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9789151841670
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
Prisma 3 9789151841670 -
Auktionshandboken 1700-2000
Inbunden bok.
Nyskick. Skyddsomslag i nära nyskick. Utgiven på Prisma 2004. 286 sidor. Illustrerat klotband med ryggtitel i vitt och illustrerat skyddsomslag. Format 19,5x23 cm vikt 970 gram exkl.emballage. Med en mindre reva på skyddsomslaget övrigt i nyskick. … läs mer
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9151841673
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
9151841673 -
Auktionshandboken : Med 1900-talets design
Inbunden bok. Prisma. 3 uppl. 2004. 285 sidor.
Nyskick. Skyddsomslag i nära nyskick. (69) ....värdefull handbok.
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9151841673
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
Prisma 3 9151841673 -
Auktionshandboken : Med 1900-talets design
Inbunden bok. Prisma. 3 uppl. 2004. 285 sidor.
Mycket gott skick. Skyddsomslag i gott skick.
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9151841673
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
Prisma 3 9151841673 -
Auktionshandboken : Med 1900-talets design
Inbunden bok. Prisma. 3 uppl. 2004. 285 sidor.
Gott skick. Skyddsomslag i gott skick.
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9151841673
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
Prisma 3 9151841673 -
Auktionshandboken : 1700-2000
Inbunden bok. Prisma. 3 uppl. 2004. 285 sidor.
Mycket gott skick. Inb tråd med skyddsomslag, 284 sidor. Prisma (Stockholm, 2004). Mycket rikt illustrerad med bilder och fotografier (mestadels färg).Stor bok, ca 20 x 24 cm. Mycket gott skick. … läs mer
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9151841673
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
Prisma 3 9151841673 -
Auktionshandboken : Med 1900-talets design
Inbunden bok. Prisma. 3 uppl. 2004. 285 sidor.
Nära nyskick. Skyddsomslag i nära nyskick.
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9151841673
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
Prisma 3 9151841673 -
Auktionshandboken 1700-2000
Inbunden bok.
Nära nyskick. Prisma, 2004. Tredje reviderade och utökade upplagan. 284 + (1) s. Inbundet förlagsband med skyddsomslag. 23 x 19,5 cm. Namnteckning på försättsbladet. Mycket rikt illustrerad i färg och svartvitt. … läs mer
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9151841673
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
9151841673 -
Auktionshandboken : Med 1900-talets design
Inbunden bok. Prisma. 3 uppl. 2004. 285 sidor.
Gott skick. Skyddsomslag i gott skick. Namnad
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9151841673
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
Prisma 3 9151841673 -
Auktionshandboken 1700-2000
Inbunden bok.
Nära nyskick. Skyddsomslag i nära nyskick. Prisma 2004.Tredje upplagan. 284, (1) sidor. Illustrerad huvudsakligen i färg med fotografier och teckningar. Förlagets pappband. Ett fint obläddrat exemplar. … läs mer
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9151841673
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
9151841673 -
Auktionshandboken : Med 1900-talets design
Inbunden bok. Prisma. 3 uppl. 2004. 285 sidor.
Nyskick. Skyddsomslag i nära nyskick. Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges rå läs mer … läs mer
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9151841673
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
Prisma 3 9151841673 -
Auktionshandboken : Med 1900-talets design
Inbunden bok. Prisma. 3 uppl. 2004. 285 sidor.
Nyskick. Skyddsomslag i nära nyskick.
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9151841673
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
Prisma 3 9151841673 -
Auktionshandboken : Med 1900-talets design
Inbunden bok. Prisma. 3 uppl. 2004. 285 sidor.
Mycket gott skick.
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9151841673
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
Prisma 3 9151841673 -
AUKTIONSHANDBOKEN 1700-2000.
Nyskick. Tredje reviderade och utökade uppl. Stor 8:o. Illpbd. m skyddsomslag. 284+(1) s. Ill. Prisma. Värnamo 2004. Nytt ex. Nyskick.
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9151841673
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
9151841673 -
Auktionshandboken 1700-2000
Prisma. 2004. Förlagets dekorerade pappband med skyddsomslag. 285 s.
Mycket gott skick.
Inrikes enhetsfrakt Sverige: 62 SEK- ISBN
- 9789151841670
- Titel
- Auktionshandboken : Med 1900-talets design
- Författare
- Jane Fredlund
- Förlag
- Prisma
- Utgivningsår
- 2004
- Omfång
- 285 sidor
- Bandtyp
- Inbunden
- Mått
- 190 x 225 mm
- Vikt
- 974 g
- Språk
- Svenska
- Baksidestext
- Trenderna på auktionsmarknaden kommer och går. Efterfrågan på 1900-talets design ökar och är en av nyheterna i Auktionshandboken, en faktafylld översikt över det som utbjuds på auktion, från kvalitetsauktioner till stadsauktion och bondauktion. Här ges råd och tips: Hur bjuder man på auktion, hur undviker man de vanligaste fallgroparna, hur skiljer man nytillverkat från gammalt? Nya bilder, färska auktionspriser!
9789151841670
Your country and preferred language.
Select your country Select languageDenna webbplats använder cookies för att säkerställa att du får den bästa upplevelsen.
Stäng
Välkommen till Sveriges största bokhandel
Här finns så gott som allt som givits ut på den svenska bokmarknaden under de senaste hundra åren.
- Handla mot faktura och öppet köp i 21 dagar
- Oavsett vikt och antal artiklar handlar du till enhetsfrakt från samma säljare i samma kundvagn