Kvalitetsauktion Fredagen 28 maj 2004
Häftad bok.
Nära nyskick.
Häftad bok. ytterst lite försumbart nagg längst ner i hörnet på slitage två bladen i boken Uppsala auktionskammare. 2004.
197 sidor.-
gott skick. 1068 utrop i förteckningen, samtliga med färgill.